HHV-50FB-52-34M8
Mfr.Part #
HHV-50FB-52-34M8
Description
RES 34.8M OHM 1% 1/2W AXIAL
Packaging :
Bulk
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Resistance :
34.8mOhm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Datasheets
HHV-50FB-52-34M8
YAGEO HHV-50FB-52-34M8
34.8MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,