HHV-50FB-52-31M6
Mfr.Part #
HHV-50FB-52-31M6
Description
RES 31.6M OHM 1% 1/2W AXIAL
Packaging :
Bulk
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
31.6mOhm
Size / Dimension :
0.130Diax0.354L 3.30mmx9.00mm
Power (Watts) :
0.5W 1/2W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV-50FB-52-31M6
YAGEO HHV-50FB-52-31M6
31.6MOhm, 0.5W 1/2W, Metal Film,