HHV-25JR-52-110K
Mfr.Part #
HHV-25JR-52-110K
Description
RES 110K OHM 5% 1/4W AXIAL
Tolerance :
±5%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Resistance :
110kOhm
Datasheets
HHV-25JR-52-110K
YAGEO HHV-25JR-52-110K
110kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,