HHV-25FT-52-7M32
Mfr.Part #
HHV-25FT-52-7M32
Description
RES 7.32M OHM 1% 1/4W AXIAL
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Tape and Box (TB)
Resistance :
7.32MOhm
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV-25FT-52-7M32
YAGEO HHV-25FT-52-7M32
7.32MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,