HHV-25FT-52-2MY
Mfr.Part #
HHV-25FT-52-2MY
Description
RES 2M OHM 1% 1/4W AXIAL
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Composition :
Metal Film
Factory Lead Time :
16 Weeks
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
2MOhm
Datasheets
HHV-25FT-52-2MY
YAGEO HHV-25FT-52-2MY
2MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,