HHV-25FT-52-13M3
Mfr.Part #
HHV-25FT-52-13M3
Description
RES 13.3M OHM 1% 1/4W AXIAL
Packaging :
Tape and Box (TB)
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
13.3mOhm
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV-25FT-52-13M3
YAGEO HHV-25FT-52-13M3
13.3MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,