HHV-25FT-52-11M3
Mfr.Part #
HHV-25FT-52-11M3
Description
RES 11.3M OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Packaging :
Tape and Box (TB)
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Tolerance :
±1%
Resistance :
11.3mOhm
Datasheets
HHV-25FT-52-11M3
YAGEO HHV-25FT-52-11M3
11.3MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,