HHV-25FR-52-8M45
Mfr.Part #
HHV-25FR-52-8M45
Description
RES 8.45M OHM 1% 1/4W AXIAL
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Tolerance :
±1%
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Resistance :
8.45MOhm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV-25FR-52-8M45
YAGEO HHV-25FR-52-8M45
8.45MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,