HHV-25FB-52-9M1
Mfr.Part #
HHV-25FB-52-9M1
Description
RES 9.1M OHM 1% 1/4W AXIAL
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Resistance :
9.1MOhm
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Datasheets
HHV-25FB-52-9M1
YAGEO HHV-25FB-52-9M1
9.1MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,