HHV-25FB-52-715K
Mfr.Part #
HHV-25FB-52-715K
Description
RES 715K OHM 1% 1/4W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Resistance :
715kOhm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Datasheets
HHV-25FB-52-715K
YAGEO HHV-25FB-52-715K
715kOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,