HHV-25FB-52-1M65
Mfr.Part #
HHV-25FB-52-1M65
Description
RES 1.65M OHM 1% 1/4W AXIAL
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Tolerance :
±1%
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Resistance :
1.65mOhm
Packaging :
Bulk
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Datasheets
HHV-25FB-52-1M65
YAGEO HHV-25FB-52-1M65
1.65MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,