HHV-25FB-52-18M7
Mfr.Part #
HHV-25FB-52-18M7
Description
RES 18.7M OHM 1% 1/4W AXIAL
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Resistance :
18.7mOhm
Packaging :
Bulk
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Datasheets
HHV-25FB-52-18M7
YAGEO HHV-25FB-52-18M7
18.7MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,