HHV-25FB-52-12M1
Mfr.Part #
HHV-25FB-52-12M1
Description
RES 12.1M OHM 1% 1/4W AXIAL
Packaging :
Bulk
Resistance :
12.1mOhm
Tolerance :
±1%
Power (Watts) :
0.25W 1/4W
Operating Temperature :
-55°C~155°C
Size / Dimension :
0.094Diax0.248L 2.40mmx6.30mm
Temperature Coefficient :
±200ppm/°C
Datasheets
HHV-25FB-52-12M1
YAGEO HHV-25FB-52-12M1
12.1MOhm, 0.25W 1/4W, Metal Film,