ERZ-E08B681CS
Mfr.Part #
ERZ-E08B681CS
Package / Case
Disc 11.5mm
Description
VARISTOR 680V 3.5KA DISC 11.5MM
Energy :
92J
Lead Pitch :
7.5mm
Capacitance :
130pF
Varistor Voltage (Typ) :
680V
Voltage - Rated DC :
560V
Varistor Voltage :
612V
Width :
9mm
Clamping Current :
25A
Max Voltage Rating (DC) :
560V
Varistor Voltage (Max) :
748V
Varistor Voltage (Min) :
612V
Packaging :
Bulk
Capacitance @ Frequency :
130pF @ 1kHz
Max Voltage Rating (AC) :
420V
Voltage - Rated AC :
420V
Diameter :
11.5mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C TA
Package / Case :
Disc 11.5mm
Clamping Voltage :
1.12kV
Datasheets
ERZ-E08B681CS
Introducing Panasonic ERZ-E08B681CS from Chip IC,where excellence meets affordability. This product stands out with its Mounting Type:Through Hole, Operating Temperature:-40°C~85°C TA, Package / Case:Disc 11.5mm, ERZ-E08B681CS pinout, ERZ-E08B681CS datasheet PDF, ERZ-E08B681CS amp .Beyond Panasonic ERZ-E08B681CS ,we also offer F9TYP5E5EANF097, F9TYP5E5EANF098, F9TYP5E5EANF099, Our vast inventory has you covered. Contact us now for immediate solutions.