DLW5BTH102TQ2L
Mfr.Part #
DLW5BTH102TQ2L
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Description
CMC 2A 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
Voltage - Rated DC :
50V
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
Impedance :
1kOhm
Factory Lead Time :
8 Weeks
Current Rating (Max) :
2A
Mounting Type :
Surface Mount
Size / Dimension :
0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Impedance @ Frequency :
1kOhm @ 100MHz
Series :
DLW5BT
Operating Temperature :
-40°C~125°C
DC Resistance (DCR) (Max) :
34mOhm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Ratings :
AEC-Q200
HTS Code :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height (Max) :
0.098 2.50mm