DLW5ATH231TQ2K
Mfr.Part #
DLW5ATH231TQ2K
Description
CMC 2.5A 2LN 230 OHM SMD
Voltage - Rated DC :
50V
Series :
DLW5A
DC Resistance (DCR) (Max) :
27mOhm
Current Rating (Max) :
2.5A
Impedance :
230Ohm
Tape and Reel (TR)
Number of Lines :
2
Mounting Type :
Surface Mount
Height (Max) :
0.093 2.35mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Impedance @ Frequency :
230Ohm @ 100MHz