DLW5ATH401TQ2K
Mfr.Part #
DLW5ATH401TQ2K
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 2A 2LN 400 OHM SMD AEC-Q200
Common Mode Chokes
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Impedance :
400Ohm
Height (Max) :
0.093 2.35mm
Series :
DLW5A
Current Rating (Max) :
2A
Size / Dimension :
0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
Filter Type :
Power, Signal Line
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
DC Resistance (DCR) (Max) :
34mOhm
Mounting Type :
Surface Mount
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated DC :
50V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Impedance @ Frequency :
400Ohm @ 100MHz