DLW5ATH111TQ2K
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLW5ATH111TQ2K
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 3A 2LN 110 OHM SMD AEC-Q200
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
Height (Max) :
0.093 2.35mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
DC Resistance (DCR) (Max) :
20mOhm
Ratings :
AEC-Q200
Filter Type :
Power, Signal Line
Impedance :
110Ohm
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Impedance @ Frequency :
110Ohm @ 100MHz
Voltage - Rated DC :
50V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.197Lx0.142W 5.00mmx3.60mm
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Current Rating (Max) :
3A