DLW5BSM102SQ2L
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DLW5BSM102SQ2L
Manufacturer
Murata Electronics
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Datasheet
Download
Description
CMC 1.5A 2LN 1KOHM SMD
Manufacturer :
Murata Electronics
Product Category :
Common Mode Chokes
DC Resistance (DCR) (Max) :
60mOhm
Voltage - Rated DC :
50V
Filter Type :
Power, Signal Line
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
2
Physical Dimension :
L5.0XB5.0XH4.5 (mm)/L0.197XB0.197XH0.177 (inch)
HTS Code :
Height :
5.0038mm
Composition :
Wirewound
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
8 Weeks
Size / Dimension :
0.197Lx0.197W 5.00mmx5.00mm
Mount :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e2
Termination :
SMD/SMT
Length :
5mm
Max DC Current :
1.5A
Shielding :
Unshielded
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Width :
5mm
Terminal Finish :
Tin/Copper (Sn/Cu)
Lifecycle Status :
IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
Test Frequency :
100MHz
Lead Free :
Lead Free
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
DLW5B
Weight :
299.994654mg
Impedance :
1kOhm
ECCN Code :
EAR99
Resistance :
1kOhm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Impedance @ Frequency :
1kOhm @ 100MHz