DD104M000V3S/AA
Mfr.Part #
DD104M000V3S/AA
Description
CONN D-SUB HD HSG PLUG 104POS
Stock
16
In Stock :
16
Shell Material, Finish :
Stainless Steel, Passivated
Series :
DD
Base Product Number :
DD104M
Package :
Box
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Flange Feature :
Housing/Shell (Unthreaded)
Mating Cycles :
1000
Datasheets
DD104M000V3S/AA
Positronic DD104M000V3S/AA
  • TE Connectivity AMP Connectors
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING PLUG 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HOUSING RCPT 9POS
    CONN D-SUB HD HOUSING RCPT 15POS