DBF50180WV10238BJ2
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
DBF50180WV10238BJ2
Manufacturer
Vishay
Package / Case
Axial - Threaded Terminals
Datasheet
Download
Description
CAP FEEDTHRU 1000PF 30KV AXIAL
Manufacturer :
Vishay
Product Category :
Feed Through Capacitors
Factory Lead Time :
17 Weeks
Series :
DBF
Voltage - Rated :
30000V 30kV
Operating Temperature :
-55°C~100°C
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Thread Size :
M10
Size / Dimension :
3.780Diax7.087L 96.01mmx180.00mm
Packaging :
Bulk
Package / Case :
Axial - Threaded Terminals
Mounting Type :
Bolt Mount
Mount :
Bolt
Current :
87A
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Tolerance :
±20%
Capacitance :
1000pF