B84143V0007R231
Mfr.Part #
B84143V0007R231
Description
SINUSOIDAL OUTPUT FILTER 7A, 400
Current :
7A
Series :
B84143V
Configuration :
Single Stage
Frequency - Operating :
50/60Hz
Voltage - Rated AC :
230V 400V
Packaging :
Box
Termination Style :
Terminal Block
Applications :
GENERAL PURPOSE
Operating Temperature :
-25°C~85°C
Approval Agency :
cURus
Filter Type :
Three Phase (Delta)
Datasheets
B84143V0007R231
EPCOS (TDK) B84143V0007R231
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH