B84110A0000A060
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
B84110A0000A060
Manufacturer
EPCOS (TDK)
Description
FILTER POWER LINE 6A 250V
Manufacturer :
EPCOS (TDK)
Product Category :
Power Line Filter Modules
Filter Type :
Single Phase
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Bulk
Configuration :
Single Stage
Approval Agency :
CSA, ENEC, UL
Voltage - Rated AC :
250V
Series :
B84110A
Mounting Type :
Through Hole
Current :
6A
Voltage - Rated DC :
250V
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency - Operating :
50Hz~60Hz
Applications :
GENERAL PURPOSE
Termination Style :
PC Pins
Datasheets
B84110A0000A060
EPCOS (TDK) B84110A0000A060
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
Catalog related products
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • XP Power
    EMC FILTER, CHASSIS MOUNT, ITE,
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH