B84143D0025R127
Mfr.Part #
B84143D0025R127
Description
LINE FILTER 25A CHASSIS MOUNT
Frequency - Operating :
50Hz~60Hz
Approval Agency :
CSA, UL
Operating Temperature :
-25°C~100°C
Series :
B84143D
Applications :
Converter
Current :
25A
Filter Type :
Three Phase (Delta)
Packaging :
Bulk
Termination Style :
Terminal Block
Datasheets
B84143D0025R127
EPCOS (TDK) B84143D0025R127
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH