B84143B0080R000
Mfr.Part #
B84143B0080R000
Description
FILTER POWER LINE 80A 250/440V
Current :
80A
Termination Style :
Terminal Block
Configuration :
Two Stage
Packaging :
Bulk
Applications :
Inverters, Power Drive Systems
Frequency - Operating :
50Hz~60Hz
Series :
B84143B
Filter Type :
Three Phase (Delta)
Datasheets
B84143B0080R000
EPCOS (TDK) B84143B0080R000
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH