B84143A0090R105
Mfr.Part #
B84143A0090R105
Description
LINE FILTER 520/300VAC 90A CHASS
Series :
B84143A
Applications :
GENERAL PURPOSE
Termination Style :
Terminal Block
Frequency - Operating :
50/60Hz
Filter Type :
Three Phase (Delta)
Approval Agency :
cUR, ENEC, UR
Factory Lead Time :
10 Weeks
Operating Temperature :
-25°C~100°C
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated AC :
520V 300V
Packaging :
Bulk
Current :
90A
Mounting Type :
Chassis Mount
Published :
Configuration :
Single Stage
Datasheets
B84143A0090R105
EPCOS (TDK) B84143A0090R105
  • SCHURTER
    LINE FILTER 125/250VAC 6.5A TH
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 115/250VAC 3A CHAS
  • Delta Electronics
    LINE FILTER 75VAC 7A SMD
  • Schaffner EMC, Inc.
    LINE FILTER 250VAC 3A TH