B82789C0223N002
Mfr.Part #
B82789C0223N002
Package / Case
Horizontal, 4 L-Lead
Description
CMC 22UH 250MA 2LN SMD AEC-Q200
Product Category :
Common Mode Chokes
Filter Type :
Signal Line
Current Rating (Max) :
250mA
Ratings :
AEC-Q200
Voltage - Rated AC :
42V
Inductance @ Frequency :
22μH @ 100kHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height (Max) :
0.118 3.00mm
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
2
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
DC Resistance (DCR) (Max) :
580mOhm
Voltage - Rated DC :
80V
Package / Case :
Horizontal, 4 L-Lead
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Series :
B82789
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Factory Lead Time :
10 Weeks
Size / Dimension :
0.205Lx0.126W 5.20mmx3.20mm
Datasheets
B82789C0223N002
EPCOS (TDK) B82789C0223N002
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD