B82787C0513H002
Mfr.Part #
B82787C0513H002
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pad
Description
CMC 51UH 200MA 2LN SMD AEC-Q200
Stock
871
In Stock :
871
Product Category :
Common Mode Chokes
Filter Type :
Signal Line
DC Resistance (DCR) (Max) :
1Ohm
Ratings :
AEC-Q200
Number of Lines :
2
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pad
Height (Max) :
0.118 3.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Voltage - Rated DC :
50V
Size / Dimension :
0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~150°C
Packaging :
Cut Tape (CT)
Series :
B82787
Mounting Type :
Surface Mount
Factory Lead Time :
12 Weeks
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current Rating (Max) :
200mA
Inductance @ Frequency :
51μH @ 100kHz
Impedance @ Frequency :
2.8kOhms @ 10MHz
Datasheets
B82787C0513H002
EPCOS (TDK) B82787C0513H002
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD