B82731T2301A020
Mfr.Part #
B82731T2301A020
Package / Case
Horizontal, 4 PC Pin
Description
CMC 100MH 300MA 2LN TH
Stock
5
In Stock :
5
Operating Temperature :
-40°C~125°C
Height (Max) :
0.831 21.10mm
Package / Case :
Horizontal, 4 PC Pin
Current Rating (Max) :
300mA
Packaging :
Bulk
Size / Dimension :
0.846Lx0.531W 21.50mmx13.50mm
Voltage - Rated AC :
250V
Inductance @ Frequency :
100mH @ 10kHz
Published :
1999
Factory Lead Time :
16 Weeks
DC Resistance (DCR) (Max) :
6.6Ohm Typ
Datasheets
B82731T2301A020
EPCOS (TDK) B82731T2301A020
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 90 OHM SMD
  • Würth Elektronik
    CMC 370MA 2LN 120 OHM SMD
    CMC 280MA 2LN 370 OHM SMD
    CMC 230MA 2LN 1KOHM SMD AEC-Q200
    CMC 350MA 2LN 250 OHM SMD