B41827B2477M
Mfr.Part #
B41827B2477M
Description
CAP ALUM 470UF 20% 6.3V RADIAL
Aluminum Electrolytic Capacitors
Voltage - Rated DC :
6.3V
Length :
11.5mm
Capacitance :
470µF
Diameter :
8mm
Datasheets
B41827B2477M
470μF Capacitor Radial