B32559C6682K289
Mfr.Part #
B32559C6682K289
Description
CAP FILM 6800PF 10% 400VDC RAD
Lead Length :
6mm
Height Seated (Max) :
0.276 7.00mm
Tolerance :
±10%
Packaging :
Tape and Box (TB)
Width :
2.9972mm
Factory Lead Time :
14 Weeks
Lifecycle Status :
Production (Last Updated: 2 months ago)
Lead Spacing :
0.197 5.00mm
Operating Temperature :
-55°C~125°C
Lead Pitch :
5.0038mm
Height :
10mm
Max Operating Temperature :
125°C
Capacitance :
6800pF
Voltage - Rated AC :
200V
Lead Free :
Lead Free
Feature :
GENERAL PURPOSE
Length :
7.0104mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.118W 7.00mmx3.00mm
Min Operating Temperature :
-55°C
Voltage - Rated DC :
400V