71T75802S200BGGI8
Mfr.Part #
71T75802S200BGGI8
Package / Case
119-BGA
Description
IC SRAM 18MBIT PARALLEL 119PBGA
Voltage - Supply :
2.375V~2.625V
Access Time :
3.2ns
Memory Size :
18Mb 1M x 18
Clock Frequency :
200MHz