515NAA13M4900AAG
Mfr.Part #
515NAA13M4900AAG
Description
XTAL OSCILLATOR
Current - Supply (Max) :
29mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
3.3V
Absolute Pull Range (APR) :
±100ppm
Packaging :
Strip
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
13.49MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
515NAA13M4900AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515NAA13M4900AAG
515NAA13M4900AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD