515EDA156M250AAGR
Mfr.Part #
515EDA156M250AAGR
Description
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±20ppm
Power Supplies :
2.5V
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Voltage - Supply :
2.5V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Frequency :
156.25MHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
46mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
156.25MHz
Supply Voltage :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
515EDA156M250AAGR
Skyworks Solutions, Inc. 515EDA156M250AAGR
515EDA156M250AAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD