515ECA200M000AAG
Mfr.Part #
515ECA200M000AAG
Description
XTAL OSC VCXO 200.0000MHZ LVPECL
6 Weeks
Number of Terminations :
6
Absolute Pull Range (APR) :
±30ppm
Supply Voltage :
2.5V
Frequency :
200MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
22mA
Frequency Stability :
±20ppm
Output :
LVPECL
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Power Supplies :
2.5V
Operating Frequency :
200MHz
Current - Supply (Max) :
46mA
Qualification Status :
Not Qualified
Datasheets
515ECA200M000AAG
Skyworks Solutions, Inc. 515ECA200M000AAG
515ECA200M000AAG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD