445W35G30M00000
Mfr.Part #
445W35G30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 30PF SMD
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Operating Frequency :
30MHz
Frequency :
30MHz
Pbfree Code :
RoHS Compliant
Drive Level :
10 µW
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Load Capacitance :
30pF
Frequency Tolerance :
±30ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm