445W35F24M00000
Mfr.Part #
445W35F24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 24PF SMD
Operating Temperature :
0°C~50°C
Published :
Load Capacitance :
24pF
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Surface Mount :
yes
JESD-609 Code :
e4
Pbfree Code :
yes
Frequency Stability :
±50ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
12 Weeks
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Operating Frequency :
24MHz
445
Drive Level :
10 µW
Frequency :
24MHz
Frequency Tolerance :
±30ppm