445W33F20M00000
Mfr.Part #
445W33F20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 24PF SMD
Operating Frequency :
20MHz
Frequency Stability :
±30ppm
Frequency :
20MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Load Capacitance :
24pF
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Drive Level :
10 µW
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Temperature :
0°C~50°C