445W32F12M00000
Mfr.Part #
445W32F12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 24PF SMD
Crystals
JESD-609 Code :
e4
MHz Crystal
Pbfree Code :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Operating Temperature :
0°C~50°C
Frequency :
12MHz
Frequency Tolerance :
±30ppm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Drive Level :
10 µW
Load Capacitance :
24pF
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm