445W32B25M00000
Mfr.Part #
445W32B25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 13PF SMD
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Pbfree Code :
Frequency Stability :
±20ppm
HTS Code :
Operating Frequency :
25MHz
RoHS Status :
RoHS Compliant
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Frequency :
25MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Operating Temperature :
0°C~50°C
Load Capacitance :
13pF