445W31S24M00000
Mfr.Part #
445W31S24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ SERIES SMD
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Published :
Pbfree Code :
yes
Frequency :
24MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Tolerance :
±30ppm
Mounting Type :
Surface Mount
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
24MHz
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
0°C~50°C