445W31D12M00000
Mfr.Part #
445W31D12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 18PF SMD
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Frequency Tolerance :
±30ppm
Pbfree Code :
yes
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Frequency Stability :
±10ppm
Mounting Type :
1 (Unlimited)
HTS Code :
Frequency :
12MHz
12 Weeks
Load Capacitance :
18pF
Operating Temperature :
0°C~50°C
Fundamental
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Frequency :
12MHz
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm