445W31C24M00000
Mfr.Part #
445W31C24M00000
Description
CRYSTAL 24.0000MHZ 16PF SMD
HTS Code :
Pbfree Code :
Operating Frequency :
24MHz
Frequency Tolerance :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Load Capacitance :
16pF
Operating Temperature :
0°C~50°C
Published :
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
JESD-609 Code :
e4
Drive Level :
10 µW
Frequency :
24MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm