445W31A30M00000
Mfr.Part #
445W31A30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 10PF SMD
Operating Frequency :
30MHz
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
RoHS Status :
RoHS Compliant
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
Factory Lead Time :
12 Weeks
Drive Level :
10 µW
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Temperature :
0°C~50°C
HTS Code :
Load Capacitance :
10pF
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Pbfree Code :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Frequency Tolerance :
±30ppm
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
30MHz
Frequency Stability :
±10ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm