445W2XJ24M57600
Mfr.Part #
445W2XJ24M57600
Description
CRYSTAL 24.5760MHZ 9PF SMD
RoHS Compliant
Frequency Tolerance :
±20ppm
Operating Frequency :
24.576MHz
Load Capacitance :
9pF
Physical Dimension :
L5.0XB3.2XH1.35 (mm)/L0.197XB0.126XH0.053 (inch)
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Mounting Type :
Frequency :
24.576MHz
Factory Lead Time :
12 Weeks
Pbfree Code :
yes
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
0°C~50°C
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Surface Mount :
yes
JESD-609 Code :
e4
Published :
Operating Mode :
Fundamental
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Frequency Stability :
±15ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm