445W25E20M00000
Mfr.Part #
445W25E20M00000
Description
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Frequency Stability :
±50ppm
10 µW
Mounting Type :
Operating Temperature :
0°C~50°C
Frequency :
20MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
Fundamental
Pbfree Code :
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Frequency :
20MHz
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm