445W25C12M00000
Mfr.Part #
445W25C12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 16PF SMD
Crystals
JESD-609 Code :
e4
Operating Temperature :
0°C~50°C
Frequency Tolerance :
±20ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Load Capacitance :
16pF
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Operating Frequency :
12MHz
Frequency :
12MHz