445W23E30M00000
Mfr.Part #
445W23E30M00000
Description
CRYSTAL 30.0000MHZ 20PF SMD
Packaging :
Tape and Reel (TR)
JESD-609 Code :
e4
1 (Unlimited)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Series :
445
ESR (Equivalent Series Resistance) :
30Ohm
Frequency Stability :
±30ppm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Pbfree Code :
Operating Frequency :
30MHz
Frequency Tolerance :
±20ppm
Load Capacitance :
20pF
Operating Temperature :
0°C~50°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Frequency :
30MHz
Operating Mode :
Fundamental
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm