445W23A25M00000
Mfr.Part #
445W23A25M00000
Description
CRYSTAL 25.0000MHZ 10PF SMD
RoHS Compliant
Operating Mode :
Fundamental
HTS Code :
Additional Feature :
AT-CUT; TR, 7 INCH
Frequency :
25MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Type :
MHz Crystal
Pbfree Code :
10 µW
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Operating Temperature :
0°C~50°C
Published :
Frequency Stability :
±30ppm
Load Capacitance :
10pF
ESR (Equivalent Series Resistance) :
40Ohm
Frequency Tolerance :
±20ppm