445W22L12M00000
Mfr.Part #
445W22L12M00000
Description
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
Crystals
Pbfree Code :
ESR (Equivalent Series Resistance) :
50Ohm
HTS Code :
Mounting Type :
Surface Mount
JESD-609 Code :
e4
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Height Seated (Max) :
0.053 1.35mm
Frequency Stability :
±20ppm
Series :
445
Published :
Additional Feature :
AT-CUT CRYSTAL; TAPE AND REEL
Operating Frequency :
12MHz
Operating Temperature :
0°C~50°C
Load Capacitance :
12pF
Frequency :
12MHz